Subscribe a newsletter

Mes ir bendruomenė

Mes ir bendruomenė

Socialinė atsakomybė yra sudėtinė ir labai svarbi „Germanikos“ verslo dalis, o įmonė siekia sukurta nauda dalintis su darbuotojais ir bendruomene, kurioje dirba ir plėtoja verslą.

Bendrovė ne kartą rėmė ir nuolat dalyvauja pamario krašto kultūros ir sporto šventėse: Šilutės miesto šventėje, Mykolinėse ir rajoninėje ūkininkų šventėje Žemaičių Naumiestyje, Priekulės miesto šventėje. Kartu su įmonės darbuotojais ir jų šeimos nariais „Germanika“ organizavo švarinimo akciją JAMAM, taip pat noriai prisijungia prie kitų vietinės bendruomenės vykdomų socialinių iniciatyvų.

2017 m. liepą įmonėje darbuotojams ir jų šeimų nariams buvo surengta šventė GERMUZIKA. Įprastai visą parą septynias dienas per savaitę dirbanti „Germanika“ renginio metu pirmą kartą buvo sustabdžiusi darbą. 

Modernių staklių gausmą fabrike kuriam laikui pakeitė progresyvios klasikinės muzikos garsai ir vaizdų šou – čia „Germanikos“ darbuotojams ir jų šeimų nariams koncertą surengė kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto vadovaujamas Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO.
Taip liepos 21–rugpjūčio 4 d. vykstančio Kintų muzikos festivalio organizatoriai nusprendė atsidėkoti vieno didžiausių Šilutės krašto vasaros kultūros renginių rėmėjų „Germanikos“ kolektyvui. 

Įgyvendindami socialinės atsakomybės projektus didelį dėmesį skiriame vaikų ugdymui: organizuojame ekskursijas aplinkinių miestelių mokyklų mokiniams, per kurias jie gali susipažinti su įmonės darbu bei baldų gamybos procesu, taip pat skatiname ir remiame prasmingą vaikų laisvalaikį.
Šią vasarą „Germanikos“ darbuotojų vaikai turėjo galimybę dalyvauti vaikų vandens sporto stovykloje Kintuose bei krepšinio stovykloje Šilutėje. Įmonė darbuotojų vaikams kompensavo didžiąją dalį kelialapių kainos į stovyklas.